Маскенбал

Основна школа ,, Свети Сава" је једина школа из Крагујевца која је изабрана за учешће на маскенбалу у оквиру 28. Међународног фестивала хумора за децу који је одржан 22. 09.2016. године у Лазаревцу.

Програм је изведен у главној улици града Лазаревца под покровитељством туристичке агенције града и градске библиотеке.Ученици наше школе, другог,трећег и четвртог разреда узели су учешће на овој дивној манифестацији и са учитељима Драганом Цветковић,Биљаном Цветић и Тањом Николић представили се у најбољем светлу.

Веома запажени у оригиналним костимима које су са задовољством припремили,поздрављени су огромним аплаузом од стране многобројне публике међу којом је било највише деце.

Ученицима наше школе уз све похвале додељена је диплома за учешће и позив за наредни Фестивал хумора за децу.

Срећни и задовољни ученици као и учитељи пуни утисака вратили су се у Крагујевац.

1 3 4 8 13 15 16 17 20 21 28 30 35 36 m2 m3 m4 m6 m7 m8 m9 m10