Јавни час „Биљке у народној традицији, медицини и песмама“

Резултати истраживачког рада ученика шестог разреда, у оквиру пројектне наставе биологије и српског језика, представљени су организовањем јавног часа „Биљке у народној традицији, медицини и песмама“.Јавни час је одржан два пута: 12.10.2017. године резултате свога рада ученици су представили родитељима, наставницима и ученицима наше школе, а 23.11.2017. године свој рад су представили наставницима биологије, српског језика и стручним сарадницима из основних школа у Крагујевцу. Посебан печат завршници и представљању пројекта је дао хор који је одабраним песмама о биљкама пропратио излагање сваког групног истраживачког рада ученика.

Организатори и реализатори јавног час су мр Ана Ђокић Остојић, наставница биологије, Слађана Толић, наставница српског језика, Јелена Пантовић, наставница музичке културе и ученици 6. разреда наше школе.