Школа у Поскурицама

29.11.2017. Радионица на тему ЈЕСЕЊИ ПЛОДОВИ

У радионици су поред ученика и њихових родитеља учествовали и предшколци. Сама радионица је била забавна,деца и њихови родитељи су били јако креативни. Сви су активно учествовали у изради најразличитијих јесењих креација од јесењих плодова.
29.12.2017. Новогодишњи вашар и приредба
У оквиру пројекта школе,планиран је и одржан Новогодишњи вашар и приредба. Сва деца су била маштовита и са великим задовољством су учествовала у изради Новогодишњих украса и припреми приредбе за родитеље.

Прослава школске славе 2017.год.
Школска слава, Свети Сава, и ове као и претходних година обележена је и у школи у Поскурицама.
У приредби су поред ученика који похађају први и четврти разред (њих 5 укупно), учествовали и предшколци.
Ученици су кроз рецитале, глуму, народна кола дочарали нашу народну традицију и још једном подсетили на живот и дело нашег првог српског просветитеља и архиепископа. Обзиром да наша школа носи његово име, то је за ученике била посебна част. Приредби је претходила сеча и предаја колача. Деца су још једном уз звуке химне и пригодне текстове показали своју креативност и родитељима измамили и осмех и сузе у исто време. Након приредбе, организовано је послужење.Присуствовало је висе од 80 људи, рођака, суседа као и родитеља деце.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Фер - плеј игре

8.3.2018.године у школи у Поскурицама одржане су фер- плеј игре, игре спретности и умешности. У играма су учествовали предшколци, школарци и њихове маме. Игре су протекле одлично, што се могло видети на лицима деце и њихових мама. Након завршеног такмичарског дела, деца су улепшала овај празник својим мамама, рецитацијама и поклонима које су сами направили. Још једним дивним дружењем, истакли смо љубав према мамама и захвалност за све њихове жртве.

Сарадња школе и породице

Сарадња између породице и школе ,у подручном одељењу у Поскурицама видљивља је на сваком кораку. Заједничком акцијом запослених у школи,деце и њихових родитеља, двориште сваког пролећа изнова заблиста.

Прослава школске славе 2016.год.

Новогодишња приредба 2016.год.

Амбијетална настава у Поскурицама

Ученици петог и шестог разреда матичне школе, 17.5.2018.године, заједно са својим наставницама посетили су издвојено одељење у Поскурицама. Том приликом у заједничкој акцији посадили смо у школском дворишту расаде које су гости донели. Потом смо заједно обишли донаћинство Вељка Јовановића,предшколца.Ученици су се овом приликом детаљно упознали на који начин се гаје различите врсте биљака.