РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА ПОСТИГНУТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2021/2022.ГОД.

 

     
                                     
ФИЗИКА ( општинско такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
I место
Хелена Малишић VI3
II место
Mагдалена Малишић VI3
III место
Алекса Мумовић VI2
III место
           
                   
ФИЗИКА ( окружно такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
I место
Алекса Мумовић VI2
I место
Хелена Малишић VI3
II место
Mагдалена Малишић VI3
III место
               
                   
               

 

ФИЗИКА ( републичко такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
II место
Хелена Малишић VI3
похвала
Mагдалена Малишић VI3
похвала

 

             
                                     
             

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА (општинско такмичење )

Име и презиме
Пласман
Викторија Ковачевић V1
III место
                 
                                     
           

Књижевна олимпијада (општинско такмичење)

Име и презиме
Пласман
Јана Попадић VII1
III место
               
                                     
         
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (општинско такмичење )
Име и презиме
Пласман
Kатарина Мирковић VIII2
II место
                 
                                     
         
ХЕМИЈА (општинско такмичење )
Име и презиме
Пласман
VII разред
Илија Милосављевић
II место
                 
                                     
         
МАТЕМАТИКА(општинско такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
I место
Маша Станковић V1
похвала
МАТЕМАТИКА(окружно такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
I место
Маша Станковић V1
II место
МАТЕМАТИКА(републичко такмичење )
Име и презиме
Пласман
Ирина Станишић VI3
II место
                 
                                     
       
БИОЛОГИЈА (општинско такмичење )
         
       
Име и презиме
Пласман
Vразред
Исидора Веселиновић V
I место
Филип Зечевић V
I место
Маша Станковић V
I место
Димитрије Пајић V
III место
Бјанка Булатовић V
III место
VI разред
Алекса Мумовић VI
I место
Нина Рикановић VI
I место
Анђела Милосављевић VI
II место
Нађа Димитријевић VI
II место
Нађа Адамовић VI
III место
VII разред
Јана Попадић VII
II место
Илија Милосављевић VII
II место
           
                                     
     
ИСТОРИЈА (општинско такмичење )
           
     
Име и презиме
Пласман
V разред
Емилија Николов
III место
VI разред
Алекса Мумовић
II место
Андреј Сарић
III место
VIII разред
Огњен Стојановић
III место
Хелена Трајковић
III место
Новак Јованић
III место
 
ИСТОРИЈА (окружно такмичење )
Име и презиме
Пласман
VI разред
Андреј Сарић
III место
VIII разред
Новак Јованић
I место
ИСТОРИЈА (републичко такмичење )
Име и презиме
Пласман
Новак Јованић
III место
           
                                     
 
           
СЛЕДЕЋА СТРАНА